Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Альбом друга природи для 2 класу, автор Грущінська

Артикул: 978-617-656-269-6
Нет в наличии
30 грн. 28,50 грн.

Описание

Навчальний посібник є новою складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство» (автор І.В. Грущинська).

Перша частина «Альбому» укладена на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 1–2 класі. Весь комплект цього повнокольорового видання складатиметься з чотирьох частин відповідно до програми «Природознавство» для 1–4 класів ЗНЗ. За задумом автора в альбомі вміщено невеликі за розміром, але яскраві інформативні тексти (користуватися альбомом діти можуть розпочати з другого семестру, коли в них уже сформовані навички читання) та великі фотографії (значно більші за розміром, ніж у підручнику). До того ж додано цікаві пізнавальні завдання та розроблена система піктограм, які охоплюють основну класифікацію рослин і тварин, доступну для учнів початкової школи.

Матеріал альбому відповідає віковим особливостям дітей, тексти написані зрозумілою мовою, запитання і завдання сформульовано чітко й доступно. Альбом цікаво і різноманітно ілюстрований.Цей оригінальний додаток до навчально-методичного комплекту з природознавства розвиватиме пізнавальні можливості учнів, сприятиме їхньому зацікавленню предметом. Цікавим є те, що учні зможуть використовувати даний альбом упродовж усього навчання в початковій школі. «Альбом друга природи» буде корисним не лише учням, а й учителям з огляду на підвищення ефективності навчання на різних етапах уроку і вдома.

Під час виконання домашніх завдань «Альбом друга природи» надасть можливість зробити вивчення природознавства більш насиченим, уникнути одноманітності, що веде до стомлюваності дітей, поповнить арсенал практичних навичок і умінь у спілкуванні з природою.

Характеристики

ГрифСхвалено МОНУ
АвторГрущинская И.В.
ВидавництвоОсвіта
Дата видання2015
Моваукраїнська
Кількість сторінок48
Формат страницА4
ЖанрПриродознавство 2 клас
Ілюстраціїкольорові

Отзывы посетителей(0)

Наверх