Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Картки з математики 1 клас НУШ 2018, автор Грибчук

В наличии
40 грн. 38 грн.

Описание

Набір карток з математики містить якісний та цікавий наочний матеріал для першокласників, створений за програмою Нової української школи.

40 індивідуальних карток включають зразки друкованих та рукописних цифр і знаків, оформлених відповідно до єдиних зразків каліграфічного письма, а також малюнкові завдання для орієнтування в просторі, на складання рівностей. нерівностей та задач, для розвитку спостережливості й логічного мислення.

За допомогою карток учні зможуть навчитися:

правильно та каліграфічно писати цифри і знаки; 

рахувати та порівнювати кількість предметів; 

шукати спільні й відмінні ознаки та властивості предметів; розділювати чи об’єднувати об'єкти на групи за спільною ознакою; 

орієнтуватися в просторі;
складати рівності, нерівності, числові вирази та задачі; 

розгадувати математичні головоломки; 

логічно мислити та правильно висловлюватися.

За картками на вивчення цифр і знаків пропонуємо учням розглянути малюнки; назвати цифру або знак; виділити елементи, з яких вони складаються; вирішити, звідки починати написання. Потім можна запропонувати вишукати відповідну цифру або знак в обрамленні картки.

За іншими картками працюємо так: після розглядання й обговорення зображеного пропонуємо учням знайти закономірності, відповісти на пославлене в картці запитання, скласти відповідні рівності, нерівності, числові вирази, сформулювати умову задачі.

Картки можна використовувати на всіх етапах роботи. Вони будуть доречними для проведення каліграфічних хвилинок, а також самостійної роботи, сприятимуть розвитку в учнів спостережливості, пам’яті, логіки.

Для першокласників, учителів початкових класів, багьків.

Характеристики

До підручникаУніверсальний
МатеріалКартон
СеріяНУШ
АвторГрибчук Л.І.
ВидавництвоПідручники і посібники
Дата видання2018
Моваукраїнська
Кількість сторінок30
Формат страницА4
Ілюстраціїкольорові

Отзывы посетителей(0)

Наверх