Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою, робота з інформацією 2 клас, автор Гордієнко

Артикул: 9786176864837
Нет в наличии
30 грн. 28,50 грн.

Описание

Посібник Позакласне читання для учнів 2 клас укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника Літературне читання 2 клас.

У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників, а також кращі зразки дитячого фольклору, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовному розвитку дитини, формує позитивну мотивацію щодо читання.

До кожної теми, для перевірки та закріплення прочитаного матеріалу, подані різноманітні цікаві завдання - ребуси, кросворди, тести, а також завдання творчого характеру, орієнтовані на доскональну роботу з текстом, спрямовані на розвиток мислення, вміння аналізувати, синтезувати, визначати головне.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України(лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 04.08.2014 р. № 14.1/12-Г-1451)

Характеристики

До підручникаУніверсальний
ГрифСхвалено МОНУ
АвторГордієнко Н.М.
ВидавництвоВесна
Дата видання2017
Моваукраїнська
Кількість сторінок144
Формат страницA5
ЖанрПозакласне читання 2 клас
Ілюстраціїчорно-білі

Отзывы посетителей(0)

Наверх