Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Збірник завдань з математики для проведення дпа 2017 року, автор Бевз В. Г.

Нет в наличии
25 грн.

Описание

Збірник завдань з Математики для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі (дпа 2017 рік 9 клас Україна) розроблено відповідно до Нової програми зі змінами. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Збірник містить 10 контрольних робіт у двох варіантах. Усі завдання поділено на три частини. І частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю. ІІ частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. ІІІ частина містить 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв'язати з обгрунтуванням.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 03.02.2016 р. № 2.1/12-Г-23)

Характеристики

ГрифСхвалено МОНУ
АвторБевз В. Г.
ВидавництвоОсвіта
Дата видання2016
Моваукраїнська
Жанрдпа 9 клас

Отзывы посетителей(0)

Наверх