Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Позакласне читання для 2 класу

Оптовий центр навчально-методичної літератури пропонує Вам придбати книги та посібники для позакласного читання за новою програмою та за оптовими цінами.

Ми пропонуємо великий асортимент продукції данного виду. Бо саме читання, як накраще сприяє розумовому зростанню Вашого школяра.Вміння гарно читати, з розумінням, а не лише розшифровувати комбінації літер, виробляється не за один день, або навіть місяць.

Купити збірники позакласного читання 2 клас оптом!

Для самостійного (позакласного читання) підійдуть різноманітні посібники: збірки казок, хрестоматії, читанки та інші. Важливо лише наявніть схвалення від міністерства освіти України. Це є своєрідною "гарантією" якості творів, а також відповідностю складності творів рівню підготовки школярів.

Займаючись самостійним читанням, школяр отримує додаткову читацьку практику, розширує свій кругозір. З часом читання переходе у справжне захоплення та отримання задоволення. Читач наче поринає у світ пригод, знакомлячись з хоробрими героями нашого часу, так і минулих років.

Обираємо книги для позакласного читання 2 клас.

В нашому центрі представлені збірники для позакласного читання 2 клас більше ніж 10 найменувань. Це дозволяє нам пропонувати покупцеві товар на будь який смак.

Обираючи позакласне читання 2 клас підручник на свій розсуд чи за побажанням Вашого вчителя, Ви завжди впевнені, що отримаєте товар гідної якості.

В нас Ви знайдете посібники для читання пов'язані з окремим підручником (такі які збірники Савчено або Науменко), так і повністю універсальні збірки.

Як правило кожна книга містіть завдання для самоперевірки. Це дозволяє визначити рівень читацької компетентності і в разі необхідності підвищити рівень знань.

Сортировать:

Знижки на посібники позакласного читання 2 клас!

Знижки на посібники позакласне читання 2 клас!

Наверх