Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Білочка-хазяєчка - серія "Книжка-пострибайка"

Артикул: 978-966-429-318-8
В наличии
37 грн.
> 11 шт 33,30 грн.
> 21 шт 31,45 грн.
>31 шт 29,60 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Хазяйновита білочка запасає з літа їжу завдяки своїм друзям-звірятам, які дбають про те, щоб білочці й білченятам було чим поласувати взимку. Незвичайні розвивальні «рухомі» книжки для найменших читачів сприятимуть розвитку дрібної моторики, навичок мовлення, уваги та розширенню словникового запасу. Вони перетворять процес спільного читання дорослого й дитини на справжню пізнавальну гру.

До серії «Книжки-пострибайки» від тм «Дошколярик» увійшли 4 книжки для читання дорослими дітям віком від 2 років: «Зайчик-пострибайчик», «Пустотливе кошеня», «Білочка-хазяєчка», «Жабунець-стрибунець». Усі звірята намальовані яскравими кольорами, їх цікаво розглядати, бо тваринки в будь-якій ситуації доброзичливо посміхаються малечі. Під малюнками на кожній сторінці є короткі віршики, які розповідають про пригоди тваринок за назвою кожної книжки.

Характеристики

Вік2+
ВидавництвоШкола
ОбкладинкаТверда
АвторЄлизавета Коротяєва
Дата видавництва2019
Моваукраїнська
Кол-во страниц8
Формат страниц9 на 9 см
Предметкниги для малюків
Иллюстрациикольорові
Наверх