Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Буквар частина 1, автор Вашуленко НУШ 2018

Артикул: 978-617-656-884-1
В наличии
95 грн.
> 11 шт 85,50 грн.
> 21 шт 80,75 грн.
>31 шт 76 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

буквар вашуленко 1 клас нуш 2018
буквар вашуленко 1 клас нуш 2018

Підручник для 1 класу «Букварь» розроблено для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою та рекомендовано МОНУ (Наказ МОНУ від 06.07.2018 № 734).\

Підручник складається з двох частин: частина 1 – І семестр навчання, частина 2 – ІІ семестр навчання.

«Букварь» призначений для навчання дітей грамоті. У його основу покладено ознайомлення дітей з буквами і самостійне освоєння найбільш загальних способів письма і читання. Досягається це виділенням звукового складу слова, побудовою його словозвукової моделі і потім буквеного запису. Пошук засобів і способів моделювання звучання слів зрівнює всіх дітей, незалежно від їх попередньої підготовки до школи.

Експертний висновок науково-методичної експертизи на підручник «Буквар» авторів М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко, Нова Українська Школа, 2018 рік

Зміст підручника забезпечує організацію освітнього процесу на компетентнісних засадах й досягнення очікуваних результатів навчання учнів відповідно до навчальної програми інтегрованого курсу «Навчання грамоти», яка є складником Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Савченко О. Я.

Автор представляє своє бачення методичної системи розгортання навчального матеріалу, послідовності його викладу, соціокультурного наповнення, дотримується вимог щодо функціонального навантаження навчальної книги, реалізує всі навчальні функції.

Акцент змісту підручника зроблено на формуванні й розвитку в учнів здатності практично діяти, застосовувати набутий досвід успішних дій у життєвих, у тому числі навчальних, практико орієнтованих ситуащях. Зміст підручника спрямований на формування й розвиток предметної та ключових компетентностей в межах опанування предмета, застосування предметних знань у практичній діяльності, житті дитини, здатності застосовувати вивчене у різноманітних навчальних і життєвих ситуаціях, спонукає до навчально-пізнавальної діяльності, розвитку комунікативних умінь.

Автор добирає такий навчальний матеріал, який сприяє формуванню системи цінностей, розвитку толерантності, співчуття, справедливості, чесності. Українознавчий компонент підручника спрямований на виховання любові до рідного краю та свого народу, підтримки народних традицій.

Автор коректно використовує можливості навчального змісту підручника для позитивного впливу на формування мотиваційної сфери, соціальних цінностей, особистісних цінностей; соціальної: поведінки, громадянської позиції, інших моральних якостей особистості, її поглядів, переконань, життєвих пріоритетів.

Ілюстративний матеріал підручника повністю реалізує свої дидактичні функції, виступає і як самостійний носій інформації, розкриваючи навчальну функцію, і як додаткове інформаційне джерело для розкриття, пояснення або доповнення текстової інформації. При цьому дотримується взаємозв'язок ілюстрації з текстовою інформацією.

Методист районного методичного центру відділу освіти Красиоградської районної державної адміністрації Л. П. Кунцевич

Характеристики

АвторМ.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко.
Формат страницA5
ПредметУкраїнська мова та читання 1 клас
Наверх