Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Дидактичні картки "Я досліджую світ" 2 клас (до програм Савченко та Шиян), автор Коршунова

Артикул: 978-966-983-018-0
Осталась 1 штука
140 грн.
> 11 шт 126 грн.
> 21 шт 119 грн.
>31 шт 112 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Дидактичні картки «Я досліджую світ. 2 клас» відповідають Типовим освітнім програмам початкової освіти, розробленим під керівництвом Р. Б. Шияна та О. Я. Савченко для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Учителі зможуть використовувати подані картки у навчально-виховному процесі незалежно від того, за підручником якого автора вони викладатимуть даний предмет.

Картки містять навчальні матеріали, які допоможуть учителю реалізувати активні методики навчання, а також створять нові можливості для мотивації учнів, розвитку їхніх умінь працювати з різними джерелами інформації. Також у них запропоновано завдання, спрямовані на практичну діяльність учнів.
Завдання карток розширюють можливості учителя максимально застосовувати інтеграцію навчального матеріалу, а учнів — творчо і нестандартно мислити.

Складається з папки, карток, пояснювальної записки та пакет zip loсk, до складу якого входить: 4 світлодіоди, 2 батарейки.

Характеристики

ВікПочаткова школа
ВидавництвоОсвіта
ГрифРекомендовано МОНУ
ОбкладинкаТверда
АвторКоршунова О. В.
Дата издания2019
Моваукраїнська
Кол-во страниц78
Формат страницА4
Предметя досліджую світ 2 клас
Иллюстрациикольорові
Клас2 клас
Навчальна програмаСавченко, Шиян
Наверх