Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

ГПД: інтегровані тематичні дні 2 - 4 класи, автор Харламова, в-во Основа

Артикул: 9786170039385
В наличии
80 грн.
> 11 шт 72 грн.
> 21 шт 68 грн.
>31 шт 64 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

НУШ Посібник для вчителя ГПД інтегровані тематичні дні 2-4 класи Харламова Н. Основа. Посібник містить докладні сценарії проведення інтегрованих тематичних днів у групі подовженого дня Нової української школи (2–4 класи). Матеріали, апробовані автором на практиці, дібрані відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних типових освітніх програм, побудовані на засадах компетентнісного/діяльнісного підходу та особистісно орієнтованої моделі освіти, з використанням інноваційних технологій. Кожний сценарій має чітко визначену структуру: коло зустрічі; спортивна година; обід; година спілкування; прогулянка; самопідготовка; заняття за інтересами.

Проведення тематичних днів за принципом інтеграції сприятиме формуванню у молодших школярів цілісної картини світу, здатності сприймати предмети та явища різнобічно, системно, емоційно, поглибленню та розширенню знань вихованців ГПД та діапазону їхнього практичного застосування у реальному житті.

Для вихователів ГПД, учителів початкових класів, студентів педагогічних вишів, батьків.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаУніверсальний
ВидавництвоОснова
ОбкладинкаМ'яка
АвторХарламова Н.
Дата издания2021
Моваукраїнська
Кол-во страниц223
Формат страницA5
Предметвсе для вчителя 2 клас, все для вчителя 3 клас, все для вчителя 4 клас
Иллюстрациичорно-білі
Класпочаткова школа
СеріяПосібник для вчителя
Наверх