Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА 2020 українська література, автор Олексієнко

Артикул: 978-617-656-877-3
В наличии
160 грн. 144 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української літератури – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.

Посібник структуровано за окремими тематичними розділами та підрозділами. У кожному розділі матеріал сконцентровано на знакових художніх творах, які потенційно можуть бути у тестових завданнях формату ЗНО. Посібник містить позначки-посилання на класи, у яких вивчається зазначена тема.

Посібник має близько 700 тестових завдань

Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з української літератури для закладів загальної середньої освіти (затверджено Наказом МОНУ №77 від 03.02.2016 р., зі змінами (Наказ МОНУ №888 від 27.07.2016)).

Характеристики

ЗнижкиНемає
До підручникаУніверсальний
ОбкладинкаМ'яка
Кол-во страниц184
ВидавництвоОсвіта
АвторОлексієнко Л.П.
Дата издания2019
Моваукраїнська
Формат страницА4
Иллюстрациичорно-білі
Предметзно українська мова і література
Наверх