Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Мій конспект українська мова 3 клас, Ч1 (до підр. Вашуленко), автор Кравцов, в-во Основа

Артикул: 9786170039705
В наличии
130 грн.
> 11 шт 117 грн.
> 21 шт 110,50 грн.
>31 шт 104 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Мій конспект Українська мова та читання 3 клас Частина 1 до підручників Дубовик та Вашуленко НУШ Основа. Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування і розробки уроків української мови та літературного читання у 3-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручників М. С. Вашуленка, Н. А. Васильківської, С. Г. Дубовик та О. В. Вашуленко.

Конспекти уроків, різноманітних за формою проведення, побудовано з урахуванням основних положень Концепції Нова українська школа, на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів, з використанням елементів інтеграції, інноваційних та здоров’язбережувальних технологій, інтерактивних методів та прийомів навчання.

Для вчителів початкової школи.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаВашуленко
ВидавництвоОснова
ОбкладинкаМ'яка
АвторПридаток О.
Дата издания2021
Моваукраїнська
Кол-во страниц256
Формат страницА4
Предметвсе для вчителя 3 клас
Иллюстрациичорно-білі
Клас3 клас
СеріяМій конспект
Навчальна програмаСавченко
Наверх