Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Збірники підготовки до дпа 2023 4 клас

Оптовий центр навчально-методичної літератури пропонує Вам купити збірники підготовки до дпа 4 клас 2023 рік.

В нашому інтернет-магазині можна придбати посібники підготовки до дпа в 4 класі як індивідуально, так і гуртом на клас. При купівлі на клас Ви маєте можливість отримати знижку та безкоштовну доставку.

Як обрати збірники підготовки до дпа 4 класі?

Посібники підготовки до державної підсумкової атестації в 4 класі друкують декілька провідних видавництв шкільної літератури. Серед них визнані вахові видавці - Ранок, Генеза, Підручники і посібники, Богдан.

Головна вимога до збірників завдань це те, що вони повинні відповідати критеріям оцінювання учнів 1 - 4 класів початкової школи від міністерства освіти і науки України. Також кожен збірник завдань повинен мати гриф "Схвалено МОНУ".

При виборі посібників дпа зверніть увагу на кількість варіантів завдань, яку вони пропонують. Їх повинно бути не менше, аніж учнів у Вашому класі.

Також зазначимо, що для українських і для російських шкіл друкують різні типи збірників, які відрізняються не тільки мовою, але й і кількістью навчальних предметів. Збірники дпа для українських шкіл включають в себе 3 предмети - українська мова, математика і читання. В посібники для українських шкіл позбавлено ще 2 предмети - російська мова і російське читання.

Як купити збірники дпа 4 клас зі знижкою?

При замовленні збірників підготовки до дпа на клас, Ви маєте можливість отримати гарну знижку. Як правило розмір знижки дорівнює кількості учнів у класі. Максимальна знижка складає 15 %. При замовленні на сумму більше ніж 3000 грн, Ви також отримуєте безкоштовну доставку.

Наверх