Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Підручник англійська мова "Sturt up!" 1 клас, НУШ, автори Губарєва, Доценко

Артикул: 123-И470211УА
В наличии
150 грн.
> 11 шт 135 грн.
> 21 шт 127,50 грн.
>31 шт 120 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Міжнародна команда фахівців у галузі мовної освіти створила підручник, у якому втілила найкращі європейські стратегії викладання іноземних мов, адаптовані під реалії сучасної української школи.

Підручник з аудіосупроводом призначений для вивчення англійської мови в 1 класі закладів загальної середньої освіти й відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Видання ґрунтується на компетентнісному підході як новій парадигмі навчання, має чітко виражену комунікативну й діяльнісну спрямованість, містить багато цікавих завдань, зокрема ігрових і творчих, що відповідають віковим особливостям першокласників.Інтернет-підтримка здійснюється на сайті Інтерактивне навчання видавництво Ранок.

Для учнів 1 класів закладів загальної середньої освіти та вчителів англійської мови. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.07.2018 № 734)

Характеристики

ВидавництвоРанок
ГрифРекомендовано МОНУ
ОбкладинкаТверда
АвторДоценко І. Євчук О. Губарєва С.
Дата издания2019
Моваукраїнська
Кол-во страниц144
Формат страницA5
ПредметАнглійська мова 1 клас
Иллюстрациикольорові
Наверх