Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Помічничок-рятівничок. Англійська мова в початковій школі, в-во Весна

Артикул: 978-617-686-605-3
В наличии
35 грн.
> 11 шт 31,50 грн.
> 21 шт 29,75 грн.
>31 шт 28 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Довiдник "Помічничок-рятівничок з англійської мови для 1-4 класів" складено відповідно до оновленої програми з англійської мови для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний посібник містить найважливіші правила й визначення, стислі пояснення з предмета, основи англійської мови, дозволяє працювати на уроці та вдома.

Це довідковий посібник для учня початкових класів. У ньому ти легко знайдеш потрібну інформацію з певної теми, оскільки матеріал у ньому викладений стисло, зручно, у вигляді схем, таблиць і малюнків, що містять основні визначення понять і явищ. Вони стануть тобі у нагоді як під час засвоєння матеріалу, так і для його закріплення, систематизації. Ти самостійно зможеш опанувати пропущені теми, бо в цьому виданні вміщено основне з того, що ти повинен знати та вміти. Книга подає пізнавальний матеріал, знання якого ти зможеш застосувати не тільки під час контрольних робіт, але і в житті та на практиці.

Посібник "Помічничок-рятівничок з англійської мови для 1-4 класів" призначений для учнів і вчителів початкової школи.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаУніверсальний
ВидавництвоВесна
ОбкладинкаМ'яка
АвторМясоедова С. В.
Дата издания2019
Моваукраїнська
Кол-во страниц24
Формат страницA5
ПредметДодаткова література для 1 класу, Англійська мова 2 клас, Англійська мова 3 клас, Англійська мова 4 клас, Англійська мова 1 клас, Додаткова ліература для 3 класу, Додаткова література для 4 класу, додаткова література для 2 класу
Иллюстрациикольорові
Класпочаткова школа
Наверх