Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Quick Minds Activity Book Англійська мова 1 клас, НУШ, автор Пухта

Артикул: 9786177713042
В наличии
75 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Quick Minds 1 for Ukraine - автентичний підручник з англійської мови для 1 класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ), пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки більш ніж 200 вчителів. Розрахований на 2-3 години англійської мови на тиждень.

Разом із Quick Minds учні перших класів матимуть змогу познайомитись із Супер-Друзями (Super Friends), кожен з яких має супер-можливості, що служать їм для допомоги іншим і одне одному. Крім перегляду анімованих історій, учні також ознайомляться з безліччю життєво та комунікативно необхідних тем, в які інтегроване плавне та природнє вивчення лексики й граматики англійської мови.

Зошит для учня продовжує теми та містить цікаві вправи для практики вивченого в основному підручнику. Наприкінці зошита є кольоровий Picture Dictionary, спрямований на повторення лексики з підручника. Зошит повністю повторює структуру підручника та надає додаткову практику мовного матеріалу, який вивчається. Аудіосупровід для робочого зошиту міститься на диску Class audio CD.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаПухта
ВидавництвоЛінгвіст
ОбкладинкаМ'яка
АвторГ. Пухта, Г. Генгрос, П. Льюіс-Джонс
Дата издания2018
Моваукраїнська
Кол-во страниц96
Формат страницА4
ПредметАнглійська мова 1 клас
Иллюстрациикольорові
Клас1 клас
ЗнижкиНемає
Наверх