Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Робочий зошит з англійської мови 1 клас (поглиблене вивчення), автори Ростоцька, Карпюк,

Артикул: 9789668790355
В наличии
80 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Робочий зошит для 1-го класу входить до складу навчально-методичного комплект для 1 класу, який створено на основі авторської Концепції креативного іншомовного навчання молодших школярів, яка акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчому розвитку учня у формуванні комунікативної компетенції.

НМК занурить першокласника у казковий світ іграшкового ведмедика. Він запрошує маленького учня подружитись і почати спілкування новою «казковою» англійською мовою. Першокласники навчатимуться елементарній комунікації під час гри та у простій розмовній ситуації, опановуючи першими англійськими словами та фразами, вивчаючи пісеньки та римівки. НМК передбачає знайомство з літерами, а згодом навчає елементам читання та письма.

У комплект входять:

  • підручник;
  • робочий зошит;
  • аудіододаток (завантажити безкоштовно);
  • методичний посібник для вчителя;
  • ресурсна папка з лексичними картками, літерами, звуками та постерами із зображенням для аудіовізуальної рецепції мовленнєвої ситуації уроку.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаКарпюк
ВидавництвоЛібра Терра
ГрифСхвалено МОНУ
ОбкладинкаМ'яка
АвторРостоцька М., Карпюк О.
Дата издания2020
Моваукраїнська
Кол-во страниц112
Формат страницА4
ПредметАнглійська мова 1 клас
Иллюстрациикольорові
Клас1 клас
ЗнижкиНемає
Наверх