Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Робочий зошит "Я досліджую світ" 3 клас, Ч1, НУШ, автор Грущинська

Артикул: 978-966-991-031-8
В наличии
36 грн.
> 11 шт 32,40 грн.
> 21 шт 30,60 грн.
>31 шт 28,80 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Вітаємо вас у третьому класі. Переконані, що уроки такого різноманітного і захопливого предмета «Я досліджую світ» відкриють вам багато нового, цікавого й корисного про людину, людське суспільство та світ неживої і живої природи. Сподіваємося, що за літо і у вас назбиралося багато запитань про довкілля, людей і самих себе. Будемо разом шукати на них відповіді.

Розібратися в новому й спробувати свої знання на практиці, відчути себе дослідниками, психологами, синоптиками, фахівцями зі здорового способу життя, захисниками природи, знавцями культури й історії рідної країни та світу вам допоможе цей робочий зошит. З ним ви дізнаєтеся про неймовірні винаходи людства, довідаєтеся більше про нашу прекрасну планету й природні багатства своєї батьківщини — України, краще зрозумієте себе, інших людей і світ навколо себе.

Завдання в зошиті сприятимуть розвиткові допитливості, спостережли¬вості, логічного й критичного мислення, дослідницьких навичок. Для успішного виконання родинних проектів ви будете користуватися різними джерелами інформації. Адже наш час називають епохою інформації. Тож ви маєте навчитися не лише здобувати її, а й критично сприймати, робити правильні висновки й ефективно використовувати.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаГрущинська
ВидавництвоОріон
ГрифСхвалено МОНУ
ОбкладинкаМ'яка
АвторІ.В. Грущинська, З.М. Хитра
Дата издания2020
Моваукраїнська
Кол-во страниц64
Формат страницA5
Предметя досліджую світ 3 клас
Иллюстрациикольорові
Клас3 клас
Наверх