Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Робочий зошит "Я досліджую світ" 4 клас, Ч2, автор Грущинська, в-во Оріон

Артикул: 9789669911292
В наличии
50 грн.
> 11 шт 45 грн.
> 21 шт 42,50 грн.
>31 шт 40 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Вітаємо всіх вас у четвертому — випускному класі! Адже ви закінчуєте початкову школу. А в наступному році вас чекає вищий щабель шкільної освіти з новими предметами. До вивчення їх саме зараз потрібно починати готуватися. Розкриємо секрет: усе, про що ви дізнаєтеся на уроках «Я досліджую світ» у 4 класі, закладе міцну основу для успішного навчання в 5 класі.

Розпочнемо ми навчання з пізнання людини й роздумів про те, як зробити життя кожного з вас успішним і щасливим. У цьому навчальному році ви дізнаєтеся багато цікавого й корисного про людське суспільство, історію нашої країни та світу, видатних особистостей. Для вас відкриє свої таємниці безмежний Всесвіт і загадкова природа нашої неповторної і прекрасної планети. Ви краще пізнаєте й природу нашої Батьківщини-України, щоб щиро полюбити її красу, й навчитеся захищати природні багатства свого рідного краю. А ще ви дізнаєтесь, які небезпеки й катастрофи можуть спіткати людство в разі нехтування законами природи. Сподіваємося, що за літо у вас також виникло багато запитань про сучасний стан довкілля, життя людей і самих себе. Будемо разом шукати на них відповіді.

Допомагатиме вам виконувати різноманітні практичні й пізнавальні завдання наш робочий зошит. Для успішної реалізації цікавих проектів ви будете користуватися різними джерелами інформації. Пригадайте, недарма наш час називають епохою інформації і додають: «Той, хто володіє інформацією, той володіє світом». І ви маєте навчитися не лише здобувати її, а й ефективно використовувати, критично сприймати, усвідомлювати й робити правильні висновки про навколишній світ.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаГрущинська
ВидавництвоОріон
ГрифСхвалено МОНУ
ОбкладинкаМ'яка
АвторІ.В. Грущинська, З.М. Хитра
Дата видавництва2021
Моваукраїнська
Кол-во страниц64
Формат страницA5
Предметя досліджую світ 4 клас
Иллюстрациикольорові
Клас4 клас
Наверх