Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Робочий зошит з інформатики для 2 класу (до всіх типових освітніх програм НУШ), автор Козак, в-во Літера

Артикул: 9789669451675
В наличии
40 грн.
> 11 шт 36 грн.
> 21 шт 34 грн.
>31 шт 32 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Зошит призначений для використання в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» і на уроках з окремих предметів, що реалізують інформатичну освітню галузь. Містить цікаві завдання не тільки для індивідуального письмового виконання, а й спільної діяльності в парах, колективного обговорення.

Зошит створений таким чином, щоб його могли використовувати вчителі, які навчають інформатики за обома типовими освітніми програмами. Завдання можна як інтегрувати в теми курсу -Я досліджую світ», так і використовувати на окремих уроках інформатики.

Зошит практично не прив'язаний до конкретного програмного забезпечення, тому дає вчителеві повну свободу в доборі технічних засобів (комп'ютер, ноут-бук. планшет, телефон тощо) і програм.

У зошиті розроблено завдання для 28 уроків та два підсумково-ігрові заняття в кінці кожного семестру. Більшість тем і завдань є незалежними одне від одного і забезпечують педагогічну свободу вчителя. Для реалізації технологічної складової та ЗТЕМ є можливість вирізати об'єкти на краях сторінок і організовувати парну чи групову діяльність учнів. Такі вправи вчитель може творчо видозмінити під конкретну тему чи потреби дітей.

Основною метою завдань є розвиток в учнів обчислювального мислення, що включає в себе уміння розбивати задачу на простіші, вміння розпізнавати спільне, відмінне чи закономірне, прогнозувати, шукати оптимальніші шляхи розв'язання, планувати і алгоритми, і власну діяльність. Усі компоненти обчислювального мислення формуються у вигляді простих вправ, зрозумілих і доступних учням 2 класу.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаУніверсальний
ВидавництвоЛітера
ГрифСхвалено МОНУ
ОбкладинкаМ'яка
АвторКозак Л. З.
Дата издания2020
Моваукраїнська
Кол-во страниц64
Формат страницA5
ПредметІнформатика 2 клас
Иллюстрациикольорові
Клас2 клас
Навчальна програмаСавченко, Шиян
Наверх