Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Позакласне читання 4 клас НУШ. Робота з дитячою книжкою + щоденник читача, автор Маркотенко, в-во Весна

Артикул: 9786176866800
В наличии
50 грн.
> 11 шт 47,50 грн.
> 21 шт 45 грн.
>31 шт 42,50 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Пропонований посібник «Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. Робота з інформацією 4 клас» укладено відповідно до Програми Нової української школи (Типові освітні програми під кер. О.Я. Савченко та Р.Б. Шияна). У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників , а також кращі зразки дитячіого фольклору, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовному розвитку дитині , формує позитивну мотивацію щодо читання. До кожної теми, для перевірки та закріплення прочитанного матеріалу подані різноманітні цікаві завдання, орієнтовані на доскональну роботу з текстом, а також спрямовані на розвиток мислення, уміння аналізувати, синтезувати, визначати головне.

Посібник містить рубрику “Робота з дитячою книжкою”, в якій поетапно введено інформацію, що вчить самостійно працювати з книжкою, розуміти та використовувати її структурні елементи .

Для учнів та вчителів початкових класів.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаУніверсальний
ВидавництвоВесна
ГрифСхвалено МОНУ
ОбкладинкаМ'яка
АвторЄмельяненко О.В., Маркотенко Т.С.
Дата видавництва2020
Моваукраїнська
Кол-во страниц144
Формат страницA5
ПредметПозакласне читання 4 клас
Иллюстрациичорно-білі
Клас4 клас
Наверх