Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Вдумливе читання 3 клас НУШ. Розуміємо, аналізуємо, генеруємо, автор Беденко

Артикул: 2005000013508
В наличии
40 грн.
> 11 шт 36 грн.
> 21 шт 34 грн.
>31 шт 32 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

Посібник " вдумливе читання 3 клас. Розуміємо, аналізуємо, генеруємо: 34 інтегровані уроки формування навичок смислового читання", відповідно до вимог типових освітніх програм та Державного стандарту початкової освіти, дозволяє формувати навички смислового читання, а саме: розуміти зміст науково-популярного та інформаційного текстів; аналізувати прочитане; генерувати усні та письмові тексти. Це сприятиме встановленню ключових компетентностей, міжпредметних зв'язків та забезпечить ефективне навчання. Кожен розворот посібника - це окремий урок. В кінці посібника представлені методичні вказівки. Для вчителів початкових класів, першокласників та їх батьків.

Мета посібника-навчити дітей отримувати інформацію і знання з тексту.

Самостійний аналіз прочитаного-невід'ємна частина сучасного навчання. Посібник складено так, щоб спонукати дитину до читання. Завдання допомагають учням краще зрозуміти зміст, виділяти найважливіше, узагальнювати інформацію одного тексту, а також пов'язувати його з прочитаним раніше.

Робота з заголовками, усні та письмові переклади вчать дитину висловлювати свої думки.

Така інтелектуальна робота важка для учнів, тому наші Тексти короткі і водночас цікаві. Але на кожному уроці потрібно працювати з декількома текстами. Так, Керівництво стає як би двоповерховим

- на першому рівні все зрозуміло і легко, а на другому треба залучити чимало зусиль, щоб все зрозуміти і виконати всі завдання. Тільки така робота дає можливість вийти на той рівень, якого вимагає новий державний стандарт початкової освіти.

Узагальнюючи, хочемо зазначити, що наш посібник:

  • готує дитину до майбутніх навчальних навантажень;
  • формує навички сприйняття, аналізу та генерування інформації;
  • розвиває розуміння рідної мови та її логічних структур.

Характеристики

ВікПочаткова школа
До підручникаУніверсальний
ВидавництвоБогдан
ГрифСхвалено МОНУ
ОбкладинкаМ'яка
АвторБеденко М.
Дата издания2020
Моваукраїнська
Кол-во страниц64
Формат страницА4
ПредметПозакласне читання 3 клас, Українська мова та читання 3 клас
Иллюстрациичорно-білі
Клас3 клас
Наверх