Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Зошит-прописи для учнів 1 класу ABC START, автор Карпюк, в-во Лібра Терра

Артикул: 9786176090731
В наличии
75 грн.
Задати питання про цей товар!

Описание

"АBC Start" створено спеціально для українських дітей шести років, які роблять свої перші кроки у знайомстві з літерами англійського алфавіту.

Кожна літера представлена окремо, і знайомство з нею розпочинається з веселої римівки-презентації, яка допомагає запам'ятати її назву.

Видання забезпечує вправами на впізнавання і запам'ятовування літер, а також надає необхідне тренування у написанні літер у півдрукованому вигляді.

У прописи включено вправи з написання як маленьких, так і великих літер.

Важливим елементом цього посібника є підтримка асоціації буква-звук-малюнок-слово, що відповідає методу фоніксів, за допомогою якого діти дізнаються спочатку про букво-звукові відповідності, а згодом навчаються читати перші слова у 1 класі. Тому дуже важливо не тільки знати назви літер, але й те, як ці літери звучать.

Підбір слів зорієнтовано на зміст підручника з англійської мови "English 1" автора О.Карпюк, адже вивчення фоніксів найкраще починати зі звуків перших літер слів, які діти уже знають або над якими працюють у даний момент. 

Проте ABC Start можна успішно використовувати як корисне доповнення до будь-якого підручника чи курсу з англійської мови для 1 класу.

Характеристики

До підручникаКарпюк
ВидавництвоЛібра Терра
ГрифСхвалено МОНУ
АвторО. Карпюк
Дата издания2018
Моваукраїнська
Кол-во страниц56
Формат страницA5
ПредметАнглійська мова 1 клас
Иллюстрациикольорові
Клас1 клас
ЗнижкиНемає
Наверх